O nás

Prázdniny jsou v plném proudu, ale ještě máme pár volných termínů. Pokud budete od nás chtít skákací hrad, třeba uvítáte nový bublinkovač za 200 CZK, popř. s náplní za 300 CZK.

Nově máme v nabídce CORNHOLE - na dětské párty se nebudou nudit ani DOSPĚLÍ. Ke skákacímu hradu za 500 CZK, samostatně 800 CZK / VÍKEND.

TIP - Stan 12x6 metrů pro až 100 osob včetně 12 pivních setů a osvětlení jen za 7400 CZK !!! Samozřejmě stan postavíme i složíme.

Nejnovější info vždy na Facebooku

 

Dobrodružná země Zábavné centrum Dvojitá skluzavka
Vodní skluzavka Lukostřelba Party stan 12x6
Party stan 6x4 Party stan 6x6 Party stan 12x4

šipka

Vítejte na našich webových stránkách. Párty na zahradě nabízí pronájem : SKÁKACÍ HRADY, NAFUKOVACÍ ATRAKCE, VODNÍ SKLUZAVKA a LUKOSTŘELBA, které se hodí pro dětské party, soukromé i firemní akce a oslavy nejlépe na ZAHRADU.

Dále nabízíme : PÁRTY STANY a PIVNÍ SETY, které dotvoří originalitu Vaší párty a to včetně PLYNOVÝCH TOPIDEL pro případ zhoršeného počasí. Naším cílem je zpestřit a zpříjemnit radovánky nejen dětem, ale i dospělým.

Skákací hrad České Budějovice, Skákací hrad Prachatice, Skákací hrad Český Krumlov, Skákací hrad Třeboň, Skákací hrad Lipno, Skákací hrad Trhové Sviny